Dne 3.12.2005 se uskuteční na hotelu Moskva Vánoční country bál se skupinou Rangers (Plavci) a Hazard. Příjďte si zpestřit předvánoční čas báječnou muzikou a tancem.
Plánek sálu hotelu Moskva naleznete zde.

 

Dne 14.10.2005 se uskutečnilo setkání tanečníků country ve Zlíně. Účast byla hojná a doufám že se potkali lidé, kteří spolu strávili dlouhou dobu v tanečním kroužku a dlouho se neviděli. Setkání se uskutečnilo v restauraci LOTOS v areálu bývalého podniku Svit. Čínská restaurace překvapila svou útulností a vhodností pro akce typu country večer.

Kapela Hazard hrála skvěle a patří jí můj dík za to že přispěla k dobré atmosféře večera.

Pokud chcete vidět pár fotografií z večera prkněte se do fotogalerie.

 

Po dlouhé prázdninové odmlce náš klub vystoupil na Dřevohostickém folkáči. Jednalo se o nultý ročník doufejme nově vzniklého festivalu.
Celá akce probíhala v areálu Dřevohostického zámku a myslím že se pořadatelům povedla. Prostředí je to nádherné, jako z rozené pro pořádání podobných akcí pro velmi mnoho lidí. Škoda jen že návštěvnost nebyla patrně taková jakou si pořadatelé představovali, ale snad je to neodradí.

Dreams Country Zlín vystoupil se skotským předtančením a s country předtančením Dont follow me.

 

Dreams Country Zlín

Dreams Country Zlín je taneční klub, jak již název vypovídá působící ve Zlíně :).
Vznikl v osumdesátých letech minulého století a jeho členy spojovala láska k přírodě, trempingu, country muzice a tanci. Scházíme se pravidelně každý týden ve středu v 19:30 v DK Flip Zlín, dveře č. 328 ( to je pozvánka pro všechny co chtějí tančit s námi).
Na zkouškách pilujeme předtančení s kterými vystupujeme na plesech, country bálech, večírcích, festivalech atd. Taktéž se učíme nové tance na předtančení, či klasické country tance určené k výuce na akcích kde o ně mají zájem.

Co tančíme:

  • Country tance (polkové, valčíkové, walzové, čtverylkové, řadové, kruhové, ...
  • Mexické tance
  • Irské tance
  • Skotské tance
  • Staropražské tance
  • Židovské tance
  • Kankán (dámský a pánský)

Ze seznamu tanců je vidět že se zabýváme tanci různých národností a tok jak předtančeními v uvedeném stylu, tak i výukou lidových tanců z daných oblastí.

Pokud máte zájem nás schlédnout, můžete tak učinit na pravidelných country bálech které ve Zlíně pořádáme v Musiclandu A, nebo si nás můžete objednat a podívat se, případně se něco naučit, na Vašich akcích.

Kontakt:

Dreams Country Zlín
Michal Švábík
Benešovo nábřeží 3716
760 01 Zlín 

tel: +420 607 690 850
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
Více článků...Kdo je připojen
Právě připojeni - hostů: 3